Contact

Contact opnemen

Ons verkoop- en technisch support team helpen u graag op weg in de wereld van lichtmanagement.

Storing melden? Mail naar:

Graag ontvang ik meer informatie over:
Neem contact met mij op:
 
 

Vestigingen

Nederland | Lighting Controls B.V.

Bezoekadres
Postadres
  • Postbus 320
  • 4140 AH Leerdam
  • The Netherlands
Bedrijfsinformatie
  • KVK nr.: 23073862
  • Bank: ABN AMRO
  • IBAN: NL73ABNA0502180080
  • BIC: ABNANL2A
  • BTW nr.: NL802417899B01

België | Lighting Controls BVBA

Bezoekadres
Postadres
  • Industriepark Noord 27
  • 9100 Sint-Niklaas
  • Belgium
Bedrijfsinformatie
  • Ondernemingsnummer: 0641848901
    Bank: ING
    IBAN BE43 3631 7893 2001
    BICCODE (SWIFT) BBRUBEBB
    BTW nr.: BE0641.848.901

MEDEWERKERS


Technisch verkoopadviseurs


Brian Pellegrom

Technisch verkoopadviseur
Zuidwest-Nederland

+31 (0)6 31 75 98 09
b.pellegrom@helvar.nl
LinkedIn


Jermain Soeto

Technisch verkoopadviseur
Noordwest-Nederland

+31 (0)6 46 71 06 18
j.soeto@helvar.nl
LinkedIn


Jaap de Bué

Technisch verkoopadviseur
Zuidoost-Nederland

+31 (0)6 20 02 89 43
j.debue@helvar.nl
LinkedIn


Steven van Beek

Technisch verkoopadviseur
Noordoost-Nederland

+31 (0)6 15 85 07 79
s.vanbeek@helvar.nl
LinkedIn


Jurgen van der Kolk

Technisch verkoopadviseur
LED componenten

+31 (0)6 57 50 83 33
j.vanderkolk@helvar.nl
LinkedIn


Sigurd de Knijf

Technisch verkoopadviseur
België

+32 472 55 21 83
s.deknijf@helvar.be
LinkedIn


Tom Peeters

Technisch verkoopadviseur
België

+32 471 74 13 26
t.peeters@helvar.be
LinkedIn


Kees Cleton

General manager
Nederland & België

+31 (0)6 51 63 99 71
k.cleton@helvar.nl
LinkedIn

 


Binnendienst


Daniël de Stigter

Manager Operations
Nederland

+31 (0)345 22 84 24
d.destigter@helvar.nl


Raymond Buijs

Medewerker binnendienst
Noordoost-Nederland

+31 (0)345 63 80 42
r.buijs@helvar.nl


Daniël Bakker

Medewerker binnendienst
Zuidwest-Nederland

+31 (0)345 22 84 29
d.bakker@helvar.nl


Sebastiaan Goossens

Medewerker binnendienst
Noordwest-Nederland  

+31 (0)345 63 80 43
s.goossens@helvar.nl


Frank Molenaar

Medewerker binnendienst
Zuidoost-Nederland  

+31 (0)345 22 84 23
f.molenaar@helvar.nl


Frank Klootwijk

Calculator
 

+31 (0)345 22 84 22
f.klootwijk@helvar.nl


Niels Stuivenberg

Logistiek
 

+31 (0)345 63 80 47
n.stuivenberg@helvar.nl


Gerben den Besten

Marketing & communicatie
 

+31 (0)345 63 80 48
g.denbesten@helvar.nl


Sylvie Lammens

Medewerkster binnendienst
België

+32 (0)37 77 81 77
s.lammens@helvar.be

 


Software engineers


Ton Vogels

Software engineer

Richard 't Lam

Software engineer

Bart van Rosmalen

Software engineer

Christiaan van Weeren

Software engineer

Wouter van der Post

Software engineer

Mark den Uijl

Software engineer

Marc Koetsier

Software engineer

Tim van der Starre

Software engineer

Roxanne de Jong

Software engineer

Matthijs Hanegraaf

Software engineer

Gerard Cleton

Software engineer

Reijnier Hartman

Software engineer

Martijn Hendriks

Software engineer

Michiel Willems

Software engineer - België

Kenny Stoepel

Software engineer - België

Steven Claessens

Software engineer - België