Contact

Contact opnemen

Ons verkoopteam en technisch supportteam helpen u graag op weg in de wereld van verlichting en de bijbehorende sturingen.
 

Graag ontvang ik meer informatie over:
Neem contact met mij op:
 

onze Vestigingen

Nederland | Lighting Controls B.V.

Bezoekadres
Postadres
  • Postbus 320
  • 4140 AH Leerdam
  • The Netherlands
Bedrijfsinformatie
  • KVK nr.: 23073862
  • Bank: ABN AMRO
  • IBAN: NL73ABNA0502180080
  • BIC: ABNANL2A
  • BTW nr.: NL802417899B01

België | Lighting Controls BVBA

Bezoekadres
Postadres
  • Industriepark Noord 27
  • 9100 Sint-Niklaas
  • Belgium
Bedrijfsinformatie
  • Ondernemingsnummer: 0641848901
  • Bank: ABN AMRO
  • IBAN: BE76719400102195
  • BIC: ABNANL2A
  • BTW nr.: BE0641.848.901

MEDEWERKERS


Technisch verkoopadviseurs


Jurgen van de Pol

Technisch verkoopadviseur
Noordoost-Nederland

+31 (0)6 15 85 07 79
j.vandepol@helvar.nl
LinkedIn profiel


Brian Pellegrom

Technisch verkoopadviseur
Zuidwest-Nederland

+31 (0)6 31 75 98 09
b.pellegrom@helvar.nl
LinkedIn profiel


Jermain Soeto

Technisch verkoopadviseur
Noordwest-Nederland

+31 (0)6 46 71 06 18
j.soeto@helvar.nl
LinkedIn profiel


Jaap de Bué

Technisch verkoopadviseur
Zuidoost-Nederland

+31 (0)6 20 02 89 43
j.debue@helvar.nl
LinkedIn profiel


Jurgen van der Kolk

Technisch verkoopadviseur
LED componenten

+31 (0)6 57 50 83 33
j.vanderkolk@helvar.nl
LinkedIn profiel


Martijn den Besten

Verkoopleider
Nederland

+31 (0)6 20 09 10 05
m.denbesten@helvar.nl
LinkedIn profiel


Sigurd de Knijf

Technisch verkoopadviseur
België

+32 472 55 21 83
s.deknijf@helvar.be
LinkedIn profiel


Tom Peeters

Technisch verkoopadviseur
België

+32 471 74 13 26
t.peeters@helvar.be
LinkedIn profiel


Kees Cleton

General manager
Nederland & België

+31 (0)6 51 63 99 71
k.cleton@helvar.nl
LinkedIn profiel

 


Binnendienst


Daniël de Stigter

Hoofd binnendienst
Nederland

+31 (0)345 22 84 24
d.destigter@helvar.nl


Frank Klootwijk

Medewerker binnendienst
Zuidwest-Nederland

+31 (0)345 22 84 29
f.klootwijk@helvar.nl


Daniël Bakker

Medewerker binnendienst
Noordwest-Nederland

+31 (0)345 63 80 43
d.bakker@helvar.nl


Peter van Oostenbrugge

Medewerker binnendienst
Zuidoost-Nederland

+31 (0)345 22 84 30
p.vanoostenbrugge@helvar.nl


Raymond Buijs

Medewerker binnendienst
Zuidoost-Nederland

+31 (0)345 63 80 42
r.buijs@helvar.nl


Niels Stuivenberg

Logistiek
 

+31 (0)345 63 80 47
n.stuivenberg@helvar.nl


Gerben den Besten

Marketing & communicatie
 

+31 (0)345 63 80 48
g.denbesten@helvar.nl


Sylvie Lammens

Medewerkster binnendienst België
 

+32 (0)37 77 81 77
s.lammens@helvar.be

 


Software engineers


Ton Vogels

Software engineer

Elroy van Batenburg

Software engineer

Frank Molenaar

Software engineer

Bart van Rosmalen

Software engineer

Christiaan van Weeren

Software engineer

Sebastiaan Goossens

Software engineer

Wouter van der Post

Software engineer

Jimmy Wijma

Software engineer

Steven van Beek

Software engineer

Richard 't Lam

Software engineer

Steven Claessens

Software engineer - België

Kenny Stoepel

Software engineer - België